Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Nauka hiszpańskiego w Salamance, Hiszpanii - Szkoła języka hiszpańskiego Tía Tula
Cursos de Español de Preparación para Examen DELE en Salamanca, EspañaDELE Exam Preparation Courses in Salamanca Spain - Tía Tula Spanish SchoolCours de Préparation à l'Examen DELE à Salamanque, Espagne - Tía TulaDELE Examen Vorbereitungskurse in Salamanca, Spanien - Tía Tula SprachschuleCorsi di Spagnolo di preparazione per l'esame DELE a Salamanca, SpagnaCurso de Espanhol, preparação para os exames oficiais DELE em Salamanca, Espanha.DELE-vizsgára felkészítő kurzusok Salamancában, SpanyolországbanVoorbereidingscursussen voor het officiële DELE-examen in SalamancaKurzy španělštiny - příprava na zkoušky DELE v Salamance ve ŠpanělskuKurzy španielčiny – príprava na skúšky DELE v Salamanke v ŠpanielskuKursy hiszpańskiego przygotowujące do egzaminów DELE w Salamance, HiszpaniiПодготовка к экзамену «DELE»ティアトゥラ スペイン語学校(サラマンカ)- DELE試験対策コース
... jest jednym z najpiękniejszych miast Europy
... w sercu języka hiszpańskiego

Kursy przygotowawcze do egzaminów DELE

Czym są kusy przygotowawcze do egzaminów DELE

Są to specjalne kursy przygotowujące ucznia do oficjalnych egzaminów w celu otrzymania dyplomów hiszpańskiego jako języka obcego (DELE) z Instytutu Cervantesa.Egzaminy DELE 2017 - 2018 i kursy do nich przygotowujące w Tía Tula

Poniżej opisane są daty egzaminów DELE w 2017 - 2018 roku i kursy przygotowawcze w Tía Tula do każdego z nich:

2017

2018

Zawartość kursów przygotowawczych do egzaminów DELE

Kursy przygotowujące do egzaminów DELE w Tía Tula składają się z 5 godzin lekcji dziennie:

UWAGA: Gdyby zdarzyło się, że na kurs zapisały się mniej niż 3 osoby, podział godzin mógłby być następujący (jeśli tak zdecyduje szkoła):

  • 4 godziny kursu ogólnego hiszpańskiego.
  • 1 godzina poświęcona przygotowaniu do egzaminu DELE: praktyka autentycznych zadań z egzaminów oraz symulacja egzaminów z poprzednich lat, ich poprawa oraz omówienie najczęstszych błędów, a także praca nad umiejętnościami ocenianymi na egzaminach, takich jak czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, pisanie i mówienie.

Materiały

Materiały używane na kursie są następujące:

Nauczyciele

Zespół nauczycieli, którzy uczą na tym kursie ma duże doświadczenie pedagogiczne, natomiast uczniowie kursu zawsze osiągają świetne wyniki na egzaminach.

Czas trwania kursów

Kursy składają się w sumie ze 100 godzin lekcyjnych: 4 tygodni po 25 godzin (5 godzin na dzień).
UWAGA: Kursy przygotowujące do egzaminów, które mają miejsce w piątek zamiast w sobotę, są o jeden dzień krótsze (mają 5 godzin mniej), jako że dzień ich rozpoczęcia to zawsze poniedziałek.

Liczba uczniów w grupie

Maksymalna liczba uczniów to 10 osób w grupie.

Cena

Cena kursu to 696 euro, jednakże w ramach specjalnej okazji, ci uczniowie, którzy zapiszą się na kurs i zapłacą za niego przed 31/01/2019, będą mieli 10% zniżki, co oznacza, że ostateczna cena kursu wyniesie 626 euro. Tej oferty nie można łączyć z innymi, nie zawiera również ceny zapisu (50€) ani opłat za egzamin.

Jak się zapisać (lub otrzymać informacje w przypadku wątpliwości)

Napisz do nas za pośrednictwem zakładki Kontakt, bądź bezpośrednio na adres za pośrednictwem zakładki Kontakt, bądź bezpośrednio na adres info@tiatula.com. Odpowiemy Ci w jak najkrótszym czasie.


alumnas con diplomas
alumnos con diplomas
diploma en clase
en puerta de tiatula
estudiantes con diploma y libros
estudiantes en ordenadores
fiesta con diplomas

Używamy własnych plików cookies (tzw. “ciasteczek”) oraz korzystamy z plików osób trzecich w celu optymalizacji korzystania ze stron internetowych oraz zaoferowania informacji, którymi użytkownik mógłby być zainteresowany. Jeśli zamkniesz to ogłoszenie i będziesz kontynuować przeglądanie, będzie to znaczyło, że akceptujesz jego wykorzystanie. Dowiedz się więcej. ZAAKCEPTUJ