Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Nauka hiszpańskiego w Salamance, Hiszpanii - Szkoła języka hiszpańskiego Tía Tula
Cursos vía Skype de Español en Salamanca, España - Tía TulaSpanish Courses via Skype from Salamanca, Spain - Tía TulaCours d’espagnol via skype à Salamanque, Espagne – Tia TulaSkype Spanischunterricht – Lerne Spanisch von Skype bei einer Sprachschule in SalamancaCorsi di Spagnolo via Skype, Spagna - Scuola Tía TulaCurso vía Skype de espanhol em salamanca, Espanha – Tía TulaTía Tula Skype Spanyol Tanítás a Spanyolországi SalamancábanCursus Spaans via Skype in Salamanca, Spanje – Tía TulaSkype hodiny španělštiny - Naučte se španělsky s jazykovou školou v SalamanceSkype hodiny španielčiny – Naučte sa po španielsky s jazykovou školou v SalamankeKursy hiszpańskiego przez Skype w Salamance, Hiszpanii - Tía TulaУроки испанского языка по Скайпу – изучите язык онлайн в языковой школе в Саламанкеティアトゥラ スペイン語学校-その他のスペイン語コース(サラマンカ)
... jest jednym z najpiękniejszych miast Europy
... w sercu języka hiszpańskiegoKursy hiszpańskiego przez Skype

Czym są i dla kogo są przeznaczone kursy przez Skype

Kursy hiszpańskiego przez Skype w Tía Tula to zajęcia prowadzone przez nauczycieli ze szkoły przez Skype lub przez telefon jako lekcje indywidualne na odleglość.
Są przeznaczone dla tych, ktorzy chcą nauczyć się języka badź udoskonalić swój poziom bez wychodzenia z domu dzięki zajęciom prowadzonym z Salamanki (miasta odniesienia jeśli chodzi o język hiszpański) przez native speakerów wyspecjalizowanych z nauce hiszpańskiego jako języka obcego. Kursy te są również idealne, żeby skonsultować wątpliwości związane z hiszpańskim, przygotować się do egzaminów typu DELE lub po prostu nauczyć się, jak się zachować w konkretnej sytuacji (np. wyjazd słuzbowy, rozmowa o pracę, etc.), która wymaga szybkiego i odpowiedniego przygotowania. A wszystko to można zrobić bez wychodzenia z domu, w niezwykle wygodny sposób.

Rodzaje kursów i ich zawartość

Istnieją różne rodzaje zajęć i uczeń może zapisać się na tyle, ile pragnie badź potrzebuje (łączac różne rodzaje kursów, jeśli tak zdecyduje):
 • Zajecia z gramatyki
 • Zajęcia konwersacyjne
 • Zajęcia przygotowawcze do konkretnych egzaminów z hiszpańskiego (A-Level, GCSE, Leaving Cert ...)
 • Zajęcia przygotowujące wyłacznie do egzaminów DELE (Instytut Cervantesa)
 • Zajęcia z tłumaczenia (z angielskiego lub portugalskiego na hiszpański)
 • Zajęcia z kursów uzupełniajacych, które odbywają się zazwyczaj w Tía Tula (niektóre z tych kursów wymagają minimalnej znajomosci hiszpańskiego)

Zajecia i materiały

Zajęcia są indywidualne i odbywają się za pośrednictwem Skype (jeśli nie masz jeszcze konta Skype, możesz je utworzyć, klikając
tutaj).
Po dokonaniu zapisu, nauczyciel i uczeń ustalają godziny zajeć. Każda lekcja trwa 50 minut. Materiał dobiera się w zależnosci od tego, co student może uzyskać w swoim aktualnym miejscu pobytu. W przypadku, kiedy uczeń ma problemy ze zdobyciem materialów zajeć w miejscu, w którym się znajduje, może on być wysłany pocztą. Materiał i ewentualne koszty wysyłki nie są wliczone w cenę opłaty rejestracyjnej lub lekcji.

Wymagania w stosunku do ucznia

Kursy są dostosowane do poziomu każdego ucznia, ktory ustala sie na podstawie egzaminu online oraz rozmowy przez Skype; stąd nie wymaga się minimalnej wiedzy o języku hiszpańskim (z wyjątkiem kursów uzupełniających na wysokim poziomie, takich jak literatura czy historia).
Niezbędne do przeprowadzenia zajęć jest posiadanie konta Skype przez ucznia (z mikrofonem i słuchawkami) lub telefonu stacjonarnego, na który można zadzwonić. Rozmowy są zawsze wykonywane z Tía Tula. Uczeń nie musi nigdy płacić za połączenie.

Ceny

Jeśli uczeń zakupi pakiet lekcji, cena maleje wraz z rosnącą liczbą zajeć w pakiecie:

Pakiet zajeć Cena
5 lekcji 120€
10 lekcji 225€
15 lekcji 315€
20 lekcji 390€


Powyżej 20 lekcji, cenę ustala sie zgodnie z liczbą zamówionych zajeć:
 • Od 21 do 40 lekcji: 18€ za lekcję
 • Powyżej 40 lekcji: 17 € za lekcję

Oferta temporária

Jećli zapiszesz sie przed 31/01/2019, w ramach specjalnej oferty, ceny będą następujące:

Pakiet zajeć Cena
5 lekcji 110€
10 lekcji 200€
15 lekcji 285€
20 lekcji 350€

 • Od 21 do 40 lekcji: 17€ za lekcję
 • Powyżej 40 lekcji: 16€ za lekcję

Co jest wliczone w cenę

Poza samymi lekcjami przez telefon, cena zawiera:
 • Przeprowadzenie egzaminów na poziomie ucznia oraz ich poprawę
 • Poprawę ćwiczeń realizowanych przez ucznia (w sposób ustny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej)
 • Okresową oraz końcową ocenę ucznia
 • Dyplom uczestnictwa w zajeciach (od 10 lekcji)

Data ważności pakietów zajeć

Zasada obliczania daty ważnosci pakietów zajeć jest następujaca: jeśli pakiet zajęć ma X lekcji, jego termin ważności to X+4 tygodnie (licząc od początku kursu ustalonego przez nauczyciela i ucznia). Np. ważność pakietu z 10 lekcjami to 14 tygodni. Oznacza to, że wszystkie zajęcia z pakietu trzeba odbyć w tym terminie, w tempie ustalonym przez nauczyciela i ucznia: to oni decydują, jak rozmieszczone są lekcje w tym okresie.

Zapisy

Aby zapisać się w trzech prostych krokach, kliknij przycisk poniżej:alumnas con diplomas
alumna con su profesora
alumna estudiando
alumnos con diplomas
cuaderno de viajes
curso sobre cine
despedida en clase
en puerta de tiatula
en una clase
explicando temario
grupo diploma

Używamy własnych plików cookies (tzw. “ciasteczek”) oraz korzystamy z plików osób trzecich w celu optymalizacji korzystania ze stron internetowych oraz zaoferowania informacji, którymi użytkownik mógłby być zainteresowany. Jeśli zamkniesz to ogłoszenie i będziesz kontynuować przeglądanie, będzie to znaczyło, że akceptujesz jego wykorzystanie. Dowiedz się więcej. ZAAKCEPTUJ