Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Nauka hiszpańskiego w Salamance, Hiszpanii - Szkoła języka hiszpańskiego Tía Tula
Oferta 3x2 Semanas en Cursos de Español en Tía Tula, Salamanca  España3for2 Weeks Offer on Spanish Language Courses - Tía Tula Spanish School, SalamancaOffre 3x2 Semaines pour Cours d'Espagnol à Tía Tula École d'Espagnol3x2 Wochen Angebote in Tía Tula Spanisch Sprachschule, Salamanca SpanienOfferta 3x2 Settimane su Corsi di Spagnolo - Scuola Tía Tula, Salamanca SpagnaOferta 3x2 Semanas em Curso de Espanhol em Tía Tula, Salamanca EspanhaOferta 3x2 tygodnie na kursach hiszpańskiego w Tía Tula, Salamanka, Hiszpania
... jest jednym z najpiękniejszych miast Europy
... w sercu języka hiszpańskiegoSPECIAL OFFER (temporary offer)

3x2 tygodnie: Za każde 3 tygodnie na które się zapiszesz, zapłacisz tylko jak za 2

Oferta

Za każde 3 tygodnie jakiegokolwiek kursu na które się zapiszesz, zapłacisz tylko jak za 2. Jeśli zapiszesz sie na 4 tygodni (= 3+1), zapłacisz za 3 (= 2 +1); jeśli będzie ich 5 (= 3+2), zapłacisz za 4 (= 2+2); jeśli 6 (= 3+3), zapłacisz za 4 (=2+2). Maksymalna liczba tygodni, których dotyczy oferta to 6 (jesli zapiszesz sie na 6 tygodni, zapłacisz za 4): Za 6 + x tygodni zawsze płacisz za 4 + x tygodni. Na przykład, jeśli Twój kurs trwa 10 tygodni (= 6+4) zapłacisz za 8 (= 4+4).

Zniżka dotyczy wyłącznie ceny kursów: opłata rejestracyjna i zakwaterowanie (jeśli uczeń się o nie ubiega) nie są wliczone w cenę.

Jak postepować

Przejdź do Rejestracji online i zakończ wstępną rejestrację wpisując na końcu akapitu "Płatności" kod oferty "3x2" (bez cudzysłowu). Będziesz mogł zobaczyć wynik końcowy za pomocą przycisku Oblicz. Odpowiemy Ci później w celu potwierdzenia rejestracji wstępnej i formy płatności. (Ta odpowiedź różni się od automatycznej odpowiedzi otrzymanej bezpośrednio po uzupełnieniu formularza).

Możesz również obliczyć cenę kursu za pomocą kalkulatora cen, używajac kodu oferty "3x2" (bez cudzysłowu).


Regulamin

Oferta dotyczy wyłącznie ogólnych kursów intensywnych (CI, CICO, CICC), w których uczeń bierze udział osobiście i które nie są indywidualne. Mogą one być uzupełnione (bądź nie) dodatkowymi przedmiotami / kursami (nieindywidualnymi ).

Pełna płatność zostanie wykonana (zgodnie z instrukcjami podanymi w e-mailu) w ciągu 7 dni od zakończenia wstępnej rejestracji online.

W przypadku, gdyby uczeń chciał się zapisać się na kurs mieszany, tj. Alicante i Salamanka (Salamanka + Alicante), oferta będzie dotyczyć wyłącznie części związanej z Salamanką.

Powyższej oferty nie można łączyć z innymi promocjami.

Masz jakieś wątpliwości?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, napisz do nas za pośrednictwem zakładki Kontakt, bądź bezpośrednio na adres info@tiatula.com. Odpowiemy Ci w jak najkrótszym czasie.


aline james y macarena
catedral nocturna
Nautica de Cadiz
ruta de tapas
vanessa con alumna
vista nocturna de Catedral

Używamy własnych plików cookies (tzw. “ciasteczek”) oraz korzystamy z plików osób trzecich w celu optymalizacji korzystania ze stron internetowych oraz zaoferowania informacji, którymi użytkownik mógłby być zainteresowany. Jeśli zamkniesz to ogłoszenie i będziesz kontynuować przeglądanie, będzie to znaczyło, że akceptujesz jego wykorzystanie. Dowiedz się więcej. ZAAKCEPTUJ