Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Nauka hiszpańskiego w Salamance, Hiszpanii - Szkoła języka hiszpańskiego Tía Tula
Oferta "HOY": Descuento de cuenta-atrás en Tía TulaHOY: a countdown discount offer - Tía Tula Spanish School in SpainOffre "HOY" de réduction compte à rebours à Tía TulaHOY-Rabatt: Countdown-Angebot an der Tía Tula SpanischschuleOfferta Sconto HOY - Tía Tula Scuola di Spagnolo a Salamanca, SpagnaDesconto em contagem regressiva em Tía TulaHOY: különleges, minden nappal csökkenő árengedmény. Tía Tula Nyelviskola Salamanca.Aanbieding van VANDAAG: teruglopende factuurkorting bij Tía TulaNabídka 'HOY': Odpočítávací sleva v Tía TulaNázov: Ponuka 'HOY': Odpočítavacia zľava v Tía TulaOferty dziś: zniżka “odliczanie wstecz” w Tía Tulaоферта «Сегодня», скидка в Тиа Тула‘本日’割引-ティアトゥラ スペイン語学校(サラマンカ)
... jest jednym z najpiękniejszych miast Europy
... w sercu języka hiszpańskiegoPRZYJEDŹ TERAZ DO SALAMANKI, ŻEBY NAUCZYĆ SIĘ HISZPAŃSKIEGO

Oferta specjalna “HOY”: oferta "odliczanie wstecz"

Dziś jest 18/01/2019
Nasza oferta dzisiaj to 0% zniżki
Jutro to będzie -1% zniżki
Pojutrze -2% etc.
Nie przegap ani jednego dnia, nie czekaj. ¡Zapisz się już teraz!

HOY

"HOY" to specjalna oferta, która polega na tym, że zniżka maleje z każdym dniem. Twój rabat będzie tak wysoki, jak ten w dniu, w którym dokonasz rejestracji wstępnej.


Jak przystępować

Przejdź do Rejestracji online i dokonaj rejestracji wstępnej wprowadzając na końcu akapitu "Płatność" kod oferty ”HOY” (bez cudzysłowu). Będziesz mógł zobaczyć wynik końcowy za pomocą przycisku Oblicz. Odpowiemy Ci później w celu potwierdzenia rejestracji wstępnej oraz formy płatności. (Ta odpowiedź różni się od automatycznej odpowiedzi otrzymanej bezpośrednio po uzupełnieniu formularza).
Możesz również uzyskać najpierw wycenę w zakładce Kalkulator cen przy użyciu kodu oferty "HOY" (bez cudzysłowu).


Regulamin

Oferta dotyczy wyłącznie ogólnych kursów intensywnych (CI, CICO, CICC), w których uczeń bierze udział osobiście i które nie są indywidualne. Mogą one być uzupełnione (bądź nie) dodatkowymi przedmiotami / kursami (nieindywidualnymi ). Zniżka będzie się odnosić do ceny kursów.
Pełna płatność zostanie wykonana (zgodnie z instrukcjami podanymi w e-mailu) w ciągu 7 dni od zakończenia wstępnej rejestracji online.
W przypadku, gdyby uczeń chciał się zapisać się na kurs mieszany, tj. Alicante i Salamanka (Salamanka + Alicante), oferta będzie dotyczyć wyłącznie części związanej z Salamanką.
Powyższej oferty nie można łączyć z innymi promocjami.


Masz jakieś wątpliwości?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, napisz do nas za pośrednictwem zakładki Kontakt, bądź bezpośrednio na adres info@tiatula.com. Odpowiemy Ci w jak najkrótszym czasie.


grupo en clase
grupo estudiantes en conserjeria
piroska y johanna
profesora Almudena
vanessa y alumno
barrio de Alicante

Używamy własnych plików cookies (tzw. “ciasteczek”) oraz korzystamy z plików osób trzecich w celu optymalizacji korzystania ze stron internetowych oraz zaoferowania informacji, którymi użytkownik mógłby być zainteresowany. Jeśli zamkniesz to ogłoszenie i będziesz kontynuować przeglądanie, będzie to znaczyło, że akceptujesz jego wykorzystanie. Dowiedz się więcej. ZAAKCEPTUJ