Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Nauka hiszpańskiego w Salamance, Hiszpanii - Szkoła języka hiszpańskiego Tía Tula
Tía Tula Colegio de Español - Cursos de Español en Salamanca, EspañaTía Tula Spanish Language School in Salamanca, SpainTía Tula École d'Espagnol - Cours d'Espagnol à Salamanque, EspagneTía Tula Spanisch Sprachschule – Spanischkurse in Salamanca, SpanienTía Tula Scuola di Spagnolo - Corsi di Spagnolo a Salamanca, SpagnaTía Tula Colégio de Espanhol – Curso de espanhol em Salamanca, EspanhaTía Tula Nyelviskola, spanyolkurzusok Salamancában, SpanyolországbanTía Tula talenschool, middenin het historisch centrum van SalamancaTía Tula - Jazyková škola španělštiny - Kurzy španělštiny v Salamance, ŠpanělskoTía Tula – Jazyková škola španielčiny – Kurzy španielčiny v Salamanke, ŠpanielskoSzkoła hiszpańskiego Tía Tula - Kursy hiszpańskiego w Salamance, HiszpaniiТиа Тула школа испанского языка, курсы испанского языка в Саламанке, испанский языкティアトゥラ スペイン語学校-スペイン、サラマンカ
... jest jednym z najpiękniejszych miast Europy
... w sercu języka hiszpańskiego

Dlaczego właśnie Tía Tula w Salamance?

1- Filozofia nauczania wysokiej jakości

Tía Tula jest nowoczesnym centrum nauczania hiszpańskiego oferującym skuteczny sposób nauki języka z najlepszymi specjalistami oraz ciepłym i osobistym podejściem do ucznia. Naszym priorytetem jest właśnie uczeń.

Nasza ekipa profesjonalistów skupia się każdego dnia na zapewnieniu mu tego, co potrzebuje, aby zanurzyć się w hiszpańskim języku i kulturze. Naszym celem jest nie tylko nauczenie języka, ale także zapoznanie ucznia z naszymi zwyczajami oraz tradycjami, naszą mentalnością i stylem życia.

Nasza metoda to zrównoważone połączenie lekcji i dodatkowych zajęć:

Dbamy o wszystkie szczegóły, tak żeby Twój pobyt był niepowtarzalny, dostarczając Ci informacji o zajęciach, które możesz odbyć z nami bądź samodzielnie na mieście, cały czas śledząc przy tym z uwagą Twój postęp w nauce.

2. Nauczyciele

Nasi nauczyciele zostali wybrani zgodnie z kryteriami takimi jak: doskonałość akademicka, profesjonalność oraz doświadczenie zawodowe w celu zagwarantowania jak najwyższego poziomu nauczania.

Nauczyciele z Tía Tula są dyspozycyjni dla uczniów poza zajęciami na konsultacjach, gdzie można im zadać pytania dotyczące kursów. Ponadto, grono pedagogiczne spotyka się na okresowych zebraniach, gdzie omawia się postęp uczniów i ujednolica tempo zajęć, jako że naszym celem jest zawsze najwyższa jakość nauczania.

3- Położenie

Tía Tula ma znakomitą lokalizację. Mieści się bowiem w samym centrum historycznym miasta, w strefie dla pieszych, wypełnionej zawsze turystami i studentami, a otaczają ją najważniejsze zabytki Salamanki (Katedry, biblioteka Casa de las Conchas, Palacio Anaya…), Uniwersytet Pontificia, wydziały Nauk Humanistycznych Uniwersytetu w Salamance: Literaturoznawstwa, Traduktologii i Języków Obcych. Słynna fasada historyczna Uniwersytetu znajduje się nieopodal, natomiast do Rynku Główego (Plaza Mayor) można dostać się w zaledwie dwie minuty idąc wzdłuż ulicy Rúa Mayor, głównej ulicy centrum historycznego miasta, na ktrórej to właśnie znajduje się szkoła.

4- Wyposażenie

Nasze wyposażenie i pomoce naukowe odzwierciedlają naszą koncepcję nauczania: przyjemne otoczenie dla niedużych grup (maksymalnie 10 osób). Aule szkoły są w klasycznym europejskim stylu: są to przestronne i jasne sale lekcyjne z widokiem na centrum zabytkowe miasta, z oknam balkonowymi na zewnątrz, starymi drewnianymi podłogami, a wszystko to jest harmonijnie połączone z nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym, audiowizulanym oraz informatycznym (sala projekcyjna, sala komputerowa z dostępem do Internetu, bezpłatne połączenie WiFi w całej szkole…).  Zobacz również: 10 dobrych powodów (plus jeszcze jeden), dla których warto wybrać Tía Tula jako szkołę języka hiszpańskiego w Salamance.balcon de Tia Tula
entrada del colegio
grupo en clase
interior de Tia Tula
Rosa la directora
secretaria
Tia Tula en la Rua
visita a la Cueva

Używamy własnych plików cookies (tzw. “ciasteczek”) oraz korzystamy z plików osób trzecich w celu optymalizacji korzystania ze stron internetowych oraz zaoferowania informacji, którymi użytkownik mógłby być zainteresowany. Jeśli zamkniesz to ogłoszenie i będziesz kontynuować przeglądanie, będzie to znaczyło, że akceptujesz jego wykorzystanie. Dowiedz się więcej. ZAAKCEPTUJ